• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100011078131391
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905300255270
  • https://www.instagram.com/tesisatcilazim

ELEKTRİK TESİSAT ARIZA HİZMETİ

0530 025 52 70

Elektrik tesisatı içinde bulunan kabloların zamanla eskimesi ya da bükülmeler ile birlikte kırılması sonucu kablolarda bir takım temassızlıklar olabilir. Bu temassızlıklar elektrik akımının kablodan geçmesini önler. Bu durum teknik tamir hizmeti gerektirir. Ayrıca kimi zamanda kablonun hasar görmesinden dolayı bir takım sorunlar yaşanabilir. Şirketimiz bu durumlar için gezici elektrik ustası ile  7-24 garantili ve ekonomik tamir hizmeti vermektedir.

Elektrik devrelerinin fazla gelen akımla ve voltaj nedeni ile zarar görmemesi için ve devrenin manuel olarak kapatılıp açılabilmesi için kullanılan elektrik elemanlarından olan şalter bazı elektrik dalgalanmaları durumlarında bozulabilir. Başka bir durumda kablolarda olan kısa devreler sonucu yanabilir. Bu gibi durumlarda şirketimiz gezici elektrik ustaları ile evinize iş yerinize kısa zaman içinde gelerek arızalarını giderir. 7-24 verilen hizmetimiz garantilidir. İstanbul’ un tüm ilçelerine hizmet verilmektedir.

Prizler elektriğin kullandığımız elektronik aletlere geçişini saplayan elektrik elemanlarıdır. Eskime, kısa devre, topraklama sisteminin zarar görmesi gibi sorunlarda prizlerde bozulmalar olabilir. Çağrı merkezimize bağlanmanız durumunda gezici elektrik ustalarımız problemin çözümü için gece ve gündüz 7-24 evinize işyerinize gelebilir. Tamirat hizmetimiz garantili ve ekonomiktir.

Prizlerinizi veya ampullerinizi tamamen yenileri ile değiştirmek isteyebilirsiniz. Şirketimiz elektrik ustası ile priz ve ampul değişikliği hizmeti vermektedir.

Elektrik sayaçları elektrik kullanımını ölçen cihazlardır. Bu cihazların arızalanması durumunda elektrik akımı ölçülemez. Ayrıca elektrik sayaçları değişik prensiplere göre çalışırlar. Daha az elektrik ücreti ödemek için sayacınızı değiştirmek isterseniz çağrı merkezimizden şirketimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca yüksek akımla elektrik kullanılan zamanlarda özellikle yaz aylarında yüksek klima kullanılan zamanlarda sayaç panoları çok fazla ısınır ve bozulabilir. Bu durumlarda talebiniz halinde şirketimiz gezici elektrik ustası’nı hemen evinize, işyerinize gönderir. Hizmetimiz garantili ve ekonomiktir. Ayrıca hizmet sonrası kapıda ödeme imkanı vardır.

Elektrik arızaları hayatın olağan akışı çerçevesinde karşılaşılabilen sorunlardandır. Genel arızaların yanı sıra bazen elektrik ustası ile profesyonel teknik hizmet alınması gereken arızalar ile de karşılaşılmaktadır. Bu durumlar genel olarak;Kısa devre, pano tesisatı, kablonun su alması, kabloda hasar ve kopukluk, kablo temassızlığı, şalter sorunları, elektrik sigortası arızaları, priz ve ampul arızaları şeklindedir. Ancak şirketimiz her türlü elektrik bakım, onarım ve arıza tespiti ve tamiri noktasında 15 yıllık tecrübesi ile garantili ve ekonomik hizmet vermektedir. Her türlü elektrik arızanızda şirketimizi arayarak elektrik ustası gönderilmesini isteyebilirsiniz.

İnternet arıza tamiri ve kurulumu,
Güvenlik sistemleri elektriksel arıza tamiri,
Kamera sistemi arıza tamiri,
Alarm sistemi arıza tamiri
Yangın alarm sistemi arıza tamiri
Zayıf akım kablolama,
Data hattı,
Patch panel kurulumu,
Rack kabin kurulumu,
Santral arıza,
Uydu kurma ve arıza tamiri,
Diafon kurma ve arıza tamiri,
Görüntülü diafon sistemleri kurulum ve arıza tamiri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret210837
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar33.014933.1472
Euro36.073136.2177
FACEBOOK'
İNSTİGRAM